Loga Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, Rzeczpospolita Polska Dofinansowane przez Unię Europejską, Parp Grupa PFR

Webinar (15.04.2024)

Zapisz się na darmowy webinar i dowiedz się jak spełnić zielone wymogi prawne z zakresu zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Zapisz się na darmowy webinar

Darmowy webinar: Jak spełnić zielone wymogi prawne

Weź udział w darmowym webinarze i dowiedz się jak spełnić zielone wymogi prawne. Omówimy wybrane regulacje unijne i krajowe z zakresu zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Webinar odbędzie się 15 kwietnia 2024 roku o godzinie 11:00. Zapisz się na webinar za pomocą formularza zamieszczonego powyżej, a my w dniu webinaru wyślemy Ci link do spotkania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym, zapraszamy Cię na nasze bezpłatne szkolenie. Dostosujesz się do zachodzących zmian, spełnisz wymogi prawne z zakresu zrównoważonego rozwoju i dowiesz się jak pozyskać zielone finansowanie oraz jak przygotować raport ESG. Twój biznes zyska nowe możliwości rozwoju, a Ty zdobędziesz certyfikat zawodowy.